Recenzia od pani Mariany

Veľká spokojnosť s realitkou. Komunikácia s p. Jancichovou bola príjemná a ochotná poradiť kedykoľvek.

Mariana Ž.

Recenzia od pána Petra

Určite odporúčam. Predával som byt cez 2 realitné kancelárie a preto môžem porovnávať prístup ľudí s Arise a jednej z najväčších realitiek na Slovensku. Ľudia s Arise boli maximálne seriózny, profesionálny, vedeli pružne reagovať a vždy som bol o všetkom informovaný. Čo sa o jednej z najväčších realitiek na Slovensku nedá povedať. Môžem doporučiť každému kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť.

Recenzia od pani Andrei

Realitku Arise odporucam.Predavala som byt najprv cez jednu realitku kde som nebola spokojna a ujali sa toho ludia s Arise.Obhliadky sa zacali hybat az sme to nakoniec dotiahli do samotneho predaja vo velmi dobrom case,nakolko nam predaj bytu suril.Vsetko islo ako malo a ked sa vyskytol aj daky problem,prontne bol rieseny a odstraneny.Ja osobne dakujem celemu timu Arise za spolupracu a pristup ktory mali pocas predaja mojej nehnutelnosti😊

Recenzia od pani Ivanky

Môžem len maximálne odporúčať, veľmi milí, ústretoví a zároveň profesionálni ľudia. Všetko ohľadom kúpy nehnuteľnosti prebehlo rýchlo a bez akýchkoľvek problémov  Ivana B. 

Recenzia od pani Moniky

V máji 2019 sme kúpili byt v Ružinove prostredníctvom pána Petreje zo spoločnosti ARISE. Po takmer roku hľadania a nie vždy dobrých skúseností s rôznymi realitnými agentami môžem povedať, že celý priebeh sprostredkovania kúpy ako aj  komunikácia s pánom Petreje bola na vysokej profesionálnej úrovni. Najviac oceňujem spoľahlivosť pána Petreje, nakoľko všetky poskytnuté informácie boli pravdivé.  Celý priebeh kúpy prebehol bezproblémovo a za to spoločnosti ARISE ďakujem.

Monika Biliková

moni.bilik@gmail.com

Recenzia od pani Janky

Realitnú kanceláriu určite odporúčam, super komunikácia, prístup, ochota, spokojnosť 100%

Jana K.

Recenzia od pani Martinky
Cez realitnú kanceláriu ARISE som realizovala predaj bytu v Bratislave. Jednanie bolo veľmi profesionálne a ústretové, všetky dohody boli dodržané, všetky pripomienky konzultované a po dohode následne zapracované do profesionálne vypracovaných dokumentov. Celý proces predaja prebehol hladko, rýchlo , jednanie bolo príjemne a transparentné. Kanceláriu jednoznačne odporúčam a ak budem potrebovať opäť sa na nich obrátim.