Realitná kancelária ARISE | Zodpovedne a profesionálne

Financovanie

K našim službám, ktoré Vás odbremenia od starostí, patrí aj bezplatná služba finančného poradenstva, ktorú od januára 2022 poskytujeme pod hlavičkou našej vlastnej spoločnosti ARISE finance. Po viac, ako 14 rokoch sme sa rozhodli vybrať sa našou vlastnou cestou. Pre Vás - klientov to znamená väčšie portfólio služieb a produktov, administratívnu podporu, digitálnu a ešte efektívnejšiu komunikáciu a veľa ďalšieho. Cieľom je aj naďalej rozvíjať našu vlastnú stratégiu založenú na individuálnom prístupe, budovaní dlhodobého vzťahu s klientmi, vzájomnej dôvere, osobnej komunikácii a obojstrannej spokojnosti. Radi Vám poradíme a pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo pri zriadení poistenia na nehnuteľnosť.

Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a spolupráca s renomovanými bankami, finančnými inštitúciami a hypotekárnymi špecialistami, nám umožňujú vyjednať čo najlepšie podmienky, ale aj skrátiť čas a uľahčiť proces schvaľovania.

Vypracujeme Vám finančný plán a pomôže nájsť optimálne riešenie tak, aby ste ušetrili svoj čas aj peniaze. V neposlednom rade zabezpečíme nastavenie splácania tak, aby ste svoje záväzky vedeli uhrádzať aj v prípade nepredvídaných udalostí.

Pre viac informácií kontaktujte:

Mgr. Marián Petreje RSc., marian.petreje@arise.sk, +421 905 171 408

Mgr. Radoslav Trubiansky, radoslav.trubiansky@arise.sk, +421 918 730 048