Rodinný dom so záhradou v Jarovciach

Jantárová, 85110 Bratislava-Jarovce, Bratislavský kraj

2 izby
70 m2
Cena: 850 €
Stav nehnuteľnosti
kompletná rekonštrukcia  
Druh nehnuteľnosti
Domy a vily
Počet izieb
Celková plocha
70 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE realitná kancelária ponúka na prenájom rodinný dom so záhradou na ulici Jantárová v atraktívnej mestskej časti Jarovce.
Dom má 2 podlažia a celková rozloha domu je 70 m2 a záhrada má rozlohu 75m2.
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zabezpečuje príjemnú energiu a komfortné bývanie. Veľkou výhodou je záhrada, ktorá poslúži ako bezpečné miesto na hranie sa pre deti alebo na stretnutie s priateľmi pri grile.
Na spodnom podlaží nájdete kuchyňu vybavenú spotrebičmi, kde si môžete uvariť svoje obľúbené jedlo. Taktiež tu je moderná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.
Po schodoch sa dostanete na druhé podlažie, ktoré svojou priestrannosťou spĺňa úlohu spálne spojenej s obývacou miestnosťou (priestor je možné po dohode zariadiť). Taktiež vás poteší veľký odkladací priestor, ktorý tu je k dispozícii. Na druhom podlaží je tiež klimatizácia, ktorá v teplých dňoch príjemne schladí celý dom.
Výhodou domu je balkón o rozlohe 10m2, kde si môžete vychutnať kávu či raňajky na čerstvom vzduchu.
Benefitom tejto lokality je parkovanie. V blízkom okolí domu sú parkovacie miesta, kde zaparkujete auto kedykoľvek počas celého dňa.
Jarovce disponujú výbornou občianskou vybavenosťou a tiež rýchlou dostupnosťou do centra Bratislavy (10-15min). V okolí sú školy, škôlky, lekár, lekáreň, potraviny, reštaurácie, detské ihriská, úrady a pod. V okolí sú tiež cyklotrasy na voľnočasové či športové aktivity.
Cena mesačného nájmu je: 850€ (spolu aj s energiami).
Podmienky prenájmu: 1 mesačné nájomné + 1 depozit vopred (vo výške mesačného nájmu).
Túto priestrannú nehnuteľnosť si môžete pozrieť z pohodlia Vášho domova prostredníctvom online interaktívnej 3D obhliadky spolu s Vašou rodinou a v prípade záujmu aj osobne s našim maklérom, ktorý Vás rád prevedie priestormi tohto nádherného bytu. Odkaz na 3D obhliadku:

https://lnk.sk/ilm7

Pri záujme o obhliadku volajte: 0944 721 690

V rámci provízie pri prenájme nehnuteľnosti zabezpečujeme pre našich klientov obhliadky, právny servis a až po odovzdanie bytu. Budeme radi, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

ARISE realitná kancelária – profesionálne, zodpovedne a hlavne inak!
...

Zobraz viac Zobraz menej

Virtuálna obhliadka

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Maklér

Kontakt