4i domy v tichej lokalite v štvrti Vampíl pri meste Malacky.

Vampíl, 90101 Malacky, Bratislavský kraj

4 izby
1 kupelna
102 m2
Cena: 145 000 €
Stav nehnuteľnosti
novostavba  
Druh nehnuteľnosti
Domy a vily
Počet izieb
Celková plocha
102 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

Počet izieb: 4
Kolaudácia: 2020
Lokalita: Malacky Vampíl
Sekcia “A” (2 byt. jednotky)
Zastavaná plocha: 102 m2
Úžitková plocha: 204 m2
Pozemok : 480 m2

Sekcia “B”: (2 byt. jednotky)
Zastavaná plocha: 102 m2
Úžitková plocha: 204 m2
Pozemok : 424 m2

Konštrukcia nehnutelností: keramická pálená tehla
Stav: Novostavba

ARISE realitná kancelária ponúka na predaj 4i domy v tichej lokalite v štvrti Vampíl pri meste Malacky.

Dom s mesačnými nákladmi len 100€ pri 4 člennej rodinke určite poteší nového majiteľa.
Dvojpodlažný rodinný dom pozostáva z troch spální, spoločnej kuchyne s jedálňou, obývacím priestorom, kúpeľnou s WC a kotolňou.
V priestrannej obývacej izbe strávite príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. Kávu alebo pohár dobrého vínka si vychutnáte na priestrannej terase s výhľadom na les.

Rodinné domy, respektíve bytové jednotky sa budú predávať v štandarde “holodom“, to znamená, že byty budú mať kompletné sieťové vybavenie (rozvody vody, kanalizácie, kúrenia a elektroinštalácie), povrchové úpravy vonkajších aj vnútorných stien, stropov a podláh.
Objekty budú s osadenými plastovými okennými výplňami a vchodovými dverami, budovy budú zateplené s povrchovou omietkou, zhotovenými zvodovými klampiarskymi prvkami a zatepleným strešným plášťom izolovaným hydroizolačnou fóliou.

Dvojdomy sa nachádzajú v novo-vybudovanej rodinnej štvrti. Táto lokalita je zárukou komfortného a bezpečného bývania, ktoré uvíta každý rodič.
Lokalita je vynikajúca vzhľadom na rýchlu dostupnosť na diaľnicu do Bratislavy.
Jedná sa o oblasť Vampíl , ktorá je vzdialená len 2 km od Malaciek a 30 km od Bratislavy. Domy sa nachádzajú v nádhernom prostredí okolitých borovicových lesov v blízkosti jazera, ktoré bude slúžiť na rekreačné účely a hotela s reštauráciou a Wellness centrom .
V Malackách nájdeme materskú škôlku, základnú školu, knižnicu, kultúrny dom, potraviny, poštu, zdravotné stredisko, detské ihriská, reštaurácie ako aj možnosti na rôzne športové aktivity.
Parkovanie pred domom zabezpečuje dostatok miesta pre viacero vozidiel.

Ostatné benefity:
Minimalistická, moderná architektúra
Krásne okolie, s výhľadom na les
Na pozemku všetky IS + mestská kanalizácia
Kúrenie bude podlahové, zdroj kúrenia – elektrokotol.

Túto jedinečnú nehnuteľnosť si môžete pozrieť z pohodlia Vášho domova prostredníctvom online interaktívnej 3D obhliadky spolu s Vašou rodinou a v prípade záujmu aj s našim maklérom, ktorý Vás rád prevedie priestormi tohto nádherného bytu.

Odkaz na 3D online obhliadku:

https://bit.ly/38cBrLb

Cena: 145.000€ vrátane provízie RK

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak! Sme ARISE realitná kancelária, s databázou viac ako 2000 spokojných klientov. Sme členom Realitnej únie. Náš klient je na prvom mieste, čo si dohodneme to platí!
...

Zobraz viac Zobraz menej

Virtuálna obhliadka

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Hypotekárna kalkulačka

mesačne
Mesačná splátka hypotéky

Maklér

Kontakt