Exkluzívny 2 izbový byt s krásnym výhľadom v prestížnej lokalite - 3D obhliadka

Židovská, 81109 Bratislava-Staré Mesto, Bratislavský kraj

2 izby
118 m2
Cena: dohodou 
Stav nehnuteľnosti
kompletná rekonštrukcia  
Druh nehnuteľnosti
Byty
Počet izieb
Celková plocha
118 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE realitná kancelária ponúka na predaj unikátny rozľahlý 2 izbový byt s veľkolepým výhľadom v lukratívnej lokalite Bratislava – Staré Mesto.

POPIS:

Byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné bývanie na žiadanej adrese. Je ako stvorený pre tých, ktorí majú radi moderný dizajn s prvkami minimalizmu, svoje súkromie, no zároveň chcú zostať v energii úplného centra hlavného mesta.

Bytový dom spĺňa jeden z najžiadanejších aspektov komfortu bývania. Na každom zo štyroch podlaží sa nachádzajú len dve bytové jednotky, čo má vplyv na mieru čistoty, slušnosti a bezpečnosti spoločných priestorov.

Mimoriadne atraktívna je pre mnohých skutočnosť, že byt je pôvodne trojizbový a disponuje veľkými možnosťami na úpravu podľa želaní a predstáv.

Ďalším benefitom je fakt, že byt sa môže predať plne zariadený, čo znamená, že si len zložíte vlastné veci a môže bývať.

Okrem toho, že z bytu je veľmi pekný výhľad na Staré Mesto, je veľmi vzdušný, svetlý a to aj vďaka veľkoformátovým oknám a orientácii na tri svetové strany, čo dotvára výbornú emóciu z bytu.

Príjemný pocit v byte počas teplých dní zabezpečujú kvalitné okná, žalúzie a špeciálne antireflexné závesy, ktoré sa postarajú o to, aby ste mohli aj počas dňa pozerať svoj obľúbený film. V moderne zariadenom byte nesmie chýbať klimatizácia.

Do bytu sa vchádza zo vstupnej haly, z ktorej sa ďalej prechádza do dizajnovej a moderne zariadenej kuchyne s dostatkom priestoru na prípravu a vychutnávanie jedál.

Priestoru kraľuje veľkorysá obývacia izba s prvkami elegancie a minimalizmu a tiež s praktickou úložno-dekoračnou stenou.

Na jedálenskú časť s veľkým stolovaním nadväzuje balkón, kde si môžete vychutnať osviežujúci drink či dobrú kávu a kochať sa výhľadom na mesto.

Zónu oddychu zabezpečuje útulná spálňa, v ktorej nájdete všetko potrebné pre svoj zaslúžený relax po náročnom dni. Jej súčasťou je aj walk in šatník.

Vysnenou sa stáva štýlová kúpeľňa s nadštandardným priestorom a elegantným minimalistickým dizajnom.

Byt má dostatok úložného priestoru v podobe samostatnej izby slúžiacej ako walk in šatník, do ktorej sa vchádza zo vstupnej haly.

Hneď vedľa nájdete technickú miestnosť, ktorá umožňuje držať všetky potrebné veci na svojom mieste a kde sa nachádza aj práčka. Byt dopĺňa samostatná toaleta.

Ohrev vody je riešený cez vlastný kotol.

Každá izba v byte, vrátane kúpeľne a toalety, má denné svetlo.

Dodatočný úložný priestor zabezpečuje skutočné veľká pivnica.

LOKALITA:

Bratislava - Staré Mesto je jednou z najlepších a najprestížnejších lokalít Bratislavy. Z bytu je to len pár minút pešej chôdze či už do samotného centra alebo na bratislavský hrad, čo ešte znásobuje jeho atraktivitu. V dosahu je výborná občianska vybavenosť, samotné srdce historického centra s nepočetným množstvom obchodov, kaviarní, reštaurácii ale aj bánk, zdravotných zariadení, dostatok športovísk a možností kultúrneho a spoločenského vyžitia.

CENA: Dohodou
VÝMERA: 136m2 (interiér 112m2, balkón 6m2 + pivnica 18m2)

Zaujala Vás táto ponuka?

Ak si chcete nehnuteľnosť pozrieť bližšie a získať tak potrebnú emóciu, kliknite prosím na odkaz nižšie. Veľmi radi Vás prevedieme týmto priestorom aj v podobe 3D komentovanej prezentácie a zodpovieme všetky Vaše otázky.
https://my.matterport.com/show/?m=YSMSRyXjuZY

DETAIL:

Počet izieb: 2
Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Celková plocha: 136,00 m2
Balkón: 6,00 m2
Pivnica: 18,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia
...

Zobraz viac Zobraz menej

Virtuálna obhliadka

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Maklér