Rodinný dom, rekreačná chata v obci Horná Ves

, 97248 Horná Ves, Trenčiansky kraj

Cena: 37 000 €
Stav nehnuteľnosti
pôvodný stav  
Druh nehnuteľnosti
Domy a vily
Počet izieb
Celková plocha
0 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o veľkosti 333 m2.
Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, prístup k domu vedie z miestnej komunikácie. Má dve podlažia, jedno obývateľné. Dom je postavený z pálenej tehly, okrem skladu v zadnej časti domu, ktorý je vystavaný z tehly nepálenej. Stavba je čiastočne podpivničená, zastrešená sedlovou strechou so škridlou. Dom je napojený na inžinierske siete: plynovod, vodovod, elektrické vedenie (220 V, 380 V).
Vykurovanie je ústredné, ktoré zabezpečuje takmer nový plynový kotol umiestnený v kúpeľni na stene a v kuchyni sporákom na pevné palivo. Plastové okná sú osadené v kuchyni a v kúpeľni, v ostatných izbách sa nachádzajú okná pôvodné, drevené.
Dispozícia domu:
Vstupná časť domu tvorí zádverie, z ktorého vedie vstup do chodby. Z chodby je vstup do priestrannej prednej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne a ďalšej izby, cez ktorú sa prechádza do spálne. V zadnej časti domu je pristavený sklad, za ním sa nachádza udržiavaná záhrada.
Dom je veľmi zachovalý. Aj napriek veku, stavba nezateká, nevlhne. Nehnuteľnosť je využiteľná na trvalé bývanie, prípadne ako chalupa. Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením.
V obci Horná Ves sa nachádza obecný úrad, pošta, základná škola I. stupeň, obchod s potravinami, reštaurácia. 13 km od obce sa nachádzajú termálne kúpele Malé Bielice, Bojnický zámok a ZOO cca 24 km, lyžiarsky vlek, priehrada.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Hypotekárna kalkulačka

mesačne
Mesačná splátka hypotéky

Maklér