6 izbový 2 podlažný rodinný dom ideálny pre rodinu | Arise s.r.o.

6 izbový 2 podlažný rodinný dom ideálny pre rodinu

,

6 izby
2 kupelna
217 m2
Cena: 230 000 €
Stav nehnuteľnosti
 
Druh nehnuteľnosti
Počet izieb
Celková plocha
217 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Arise Vám ponúka na predaj tento sympatický 6-Izbový, 2-poschodový Rodinný Dom v obci Práznovce len 5 minút od Topoľčian.

+ Obytná plocha: 217m2,
+ Pozemok za domom: 580m2,
+ Plocha garáže: 18m2,
+ Vek kolaudácie: 1998
+ Vhodný aj ako dvoj-generačný

Pri výstavbe domu bola použitá tehla 50cm, Strecha bola odizolovaná zadebnením, Nobasilom a položená škridla je Bobrovka.
Dom funguje s vlastnou čističkou odpadových vôd, ktorá je pravidelne servisovaná a bez závad.
Tento dom má značnú výhodu aj v kvalitnom podpivničení, ktoré poskytuje 4 samostatné oddelené pivničné priestory, v ktorých je vyrovnaná klíma, celý suterén je suchý, a takisto ponúka rôzne využitie. Nachádza sa tu aj kotolňa, v ktorej je nainštalovaný plynový kotol + Bojler na TÚV o objeme 120L.
Vykurovanie je podlahové v celom dome, na poschodí môžete dokurovať prípadne aj kachlami, ktoré Vám vyhrejú poschodie a tak môžete prispôsobiť aj svoj rozpočet.
Celková plocha ktorú v podzemnom podlaží môžete využiť je 40 m2 mimo kotolne.

PRÍZEMIE:
Dispozícia: Dom má 2 vstupy, jeden do obývačky a druhý do kuchyne. Po vstupe do Kuchyne pokračujeme ďalej do menšej izby, z nej vedie špajza a vstup do pivnice. Z tejto izby ďalej pokračuje 2. a najväčšia Izba (Obývačka) o rozlohe až 34m2, v jej zadnej časti je možnosť si ju rozdeliť aj na samostatnú nepriechodnú spálňu, ktorá by mala po oddelení výmeru 25m2.
Z obývačky vedie vstup do 1. kúpelne, ktorá je vybavená 2 umývadlami, rohovou vaňou s masážnym programom, bidetom a WC.

POSCHODIE:
Po vstupe na poschodie sa ocitnete v hale, ktorá je zároveň 3. priechodnou izbou o rozlohe 30m2, z nej ďalej vedie 4. Izba (detská) 20,5m2, 5. Izba (spálňa) 16,5m2, z ktorej vedie aj menší balkón s plochou 3,9m2. Ďalej z haly vedie krátky podkrovný priestor, sympatický pre využitie napríklad Vašej knižnice.
Dostávame sa do 2. kúpelne kde je klasická vaňa spolu s WC. Posledná 6.Izba pokračuje hneď vedľa kúpelne a ponúka Vám rozlohu až 24m2, z ktorej máte výhľad na Vašu záhradu.
Súčasťou stavby domu je aj garáž o rozlohe 18m2, do ktorej vedie vstup za domom.
Na príjazdovú cestu vedľa domu je však priestor na ktorom bez problémov zaparkujú 2 autá za sebou.

Lokalita: Práznovce sú zaujímavé najmä svojou polohou, keďže sú vzdialené iba 3km od Topoľčian, takže do mesta to máte naozaj na skok.
Občianska vybavenosť v obci je vzhľadom k svojej nízkej zaľudnenosti taktiež uspokojivá, na námestí obce sa nachádzajú potraviny COOP Jednota, nájdete tu aj kaderníctvo a hneď vedľa reštauráciu a bar.
Tento Dom sa hodí perfektne pre viacpočetnú rodinku s deťmi, alebo prípadne aj ako dvoj-generačný. Ponúka Vám dostatok priestoru a pohodlia, ak Vám bude vyhovovať jeho prevedenie, sme si istí, že Vám poskytne príjemné bývanie.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Hypotekárna kalkulačka

mesačne
Mesačná splátka hypotéky

Maklér

Kontakt