VÝBORNÁ CENA - garsónka v obľúbenej časti Levíc | Arise s.r.o.

VÝBORNÁ CENA - garsónka v obľúbenej časti Levíc

Perecká, 93401 Levice, Nitriansky kraj

1 izby
21 m2
Cena: 41 990 €
Stav nehnuteľnosti
čiastočná rekonštrukcia  
Druh nehnuteľnosti
Byty
Počet izieb
Celková plocha
21 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE-realitná kancelária ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú garsónku v obľúbenej lokalite mesta Levice na sídlisku Rybníky III – Perecká ulica.
Pri výbere tejto nehnuteľnosti si príde na svoje záujemca, ktorý chce mať dobré bývanie s občianskou vybavenosťou po ruke, no zároveň mať aj možnosť aktívneho oddychu alebo prechádzky neďaleko prírody.
Benefitom pre nového majiteľa je, že nehnuteľnosť sa predáva zariadená a tak stačí len vybaliť kufre a rovno sa nasťahovať.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. poschodí/12 v bytovom dome s výťahom a elektronickým zvončekom – vrátnikom.
Rekonštrukcia zahŕňa výmenu okien s vnútornými žalúziami, upravené obnovené jadro, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou.

K nehnuteľnosti prislúcha aj menšia pivnica, ako aj vstupný priestor pred vchodom do garsónky, ktoré sa môžu postarať o to, aby Váš priestor na bývanie nebol preplnený vecami, ktoré aktuálne nepotrebujete.

Výmera : 21 m2
Cena : 41.990 EUR
Mesačné náklady : 110 EUR

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Hypotekárna kalkulačka

mesačne
Mesačná splátka hypotéky

Maklér

Kontakt