Priestranný 3 izbový byt v meste Bruck an der Leitha | Arise s.r.o.

Priestranný 3 izbový byt v meste Bruck an der Leitha

Bruck an der Leitha, Bruck an der Leitha, Niederösterreich

3 izby
75.7 m2
Cena: dohodou 
Stav nehnuteľnosti
pôvodný stav  
Druh nehnuteľnosti
Byty
Počet izieb
Celková plocha
75.7 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Rakúsku. Byt sa predáva na ulici Pachfurther str. v mestečku Bruck an der Leitha, ktoré je situované medzi Bratislavou a Viedňou. Dostupnosť do Bratislavy a Viedne je výborná, cesta autom zaberie približne 40 minút do obidvoch miest. V tesnej blízkosti mesta sa nachádza aj Parndorf a jazero Neusiedler See, vhodné na víkendové aktivity s rodinou.

Byt je ideálny pre ľudí pracujúcich v Rakúsku, tak ako aj pre ľudí pracujúcich v Bratislave a neďaleko slovensko-rakúskych hraníc. Dostupnosť do Bratislavy autom je výborná, bez zbytočných zdržaní v dopravných zápchach.

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v 6 poschodovom bytovom dome. Byt je v pôvodnom stave, a tak dáva novému majiteľovi možnosť prispôsobiť si byt podľa svojích predstáv. Byt je priestranný a pozostáva z: spálňa, pracovňa/detská izba, obývacia izba s veľkorysou výmerou, kuchyne so stavaným nábytkom na mieru, chodby, kúpelne, toalety a skladovacej miestnosti, ktorá poskytne majiteľom dostatok skladovacieho priestoru. Byt má aj dva balkóny, v spálni a obývacej izbe, obidva o výmere 5,25m2. Celková výmera bytu bez balkónov je 75,7m2.

Pozrite si aj virtuálnu 3D obhliadku nehnuteľnosti z pohodlia vášho domova:
https://livetour.istaging.com/0ccdd692-ba30-4ac8-85a2-f5ddd90338d0

Okolie bytového domu je veľmi kľudné, za bytovým domom sa nachádza rozľahlý park, vhodný na športové aktvity a rekreáciu. Okolie bytového domu je občiansky kompletne vybavené, v tesnej blízkosti sa nachádza supermarket BILLA.

Cena: 176 990 eur
Poradíme a pomôžeme Vám vybaviť aj hypotéku.

Zaujala Vás táto ponuka?

Veľmi radi Vás prevedieme týmto priestorom aj v podobe osobnej prezentácie a odpovieme na všetky Vaše otázky.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Virtuálna obhliadka

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Maklér