REZERVOVANÉ - Útulný 3 izbový rodinný dom v pokojnej lokalite

, 93032 Blatná na Ostrove, Trnavský kraj

84 m2
Cena: 126 900 €
Stav nehnuteľnosti
novostavba  
Druh nehnuteľnosti
Domy a vily
Počet izieb
Celková plocha
84 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Arise Vám ponúka na predaj útulný 3 izbový rodinný dom v obci Blatná na Ostrove. Dom je skvelou možnosťou pre tých, ktorí majú svoj vkus a radi si vytvoria vysnený domov s využitím vlastnej fantázie a svojich preferencií.

Dominantou domu je obývacia miestnosť spojená s priestrannou kuchyňou. Denná časť domu je zariadená prakticky a účelovo, aby tu vznikol priestor na stretávanie celej rodiny. Oddychovú zónu rozširuje aj krytá terasa, kde si môžete vychutnať výhľad do záhrady.

Spálňa je dôležitou súčasťou domu, a je zariadená tak, aby ste sa v nej mohli cítiť útulne a nájdete v nej všetko potrebné pre svoj zaslúžený odpočinok.

Detská izba poskytuje dostatok priestoru na hry alebo štúdium. Všetky hračky a knihy majú svoje miesto.

Kúpeľňa s veľkou vaňou a denným svetlom je priam splneným snom. Toaleta je samostatná.

Dom má dostatok úložného priestoru v podobe skríň a zásuviek na šaty a topánky. O dodatočný úložný priestor sa postará podkrovie, na ktoré vedú výsuvné schodíky.

Ochrana obyvateľov domu a majetku je znásobená bezpečnostným a protipožiarnym systémom.

Ústredné kúrenie je riešené radiátormi. Okrem verejného vodovou dom disponuje aj vlastnou studňou. Súčasťou je aj verejná kanalizácia.

Bungalov stojí na pozemku o celkovej ploche 471m2. Zastavaná plocha domu je 103m2 a celková úžitková plocha 84m2. Kolaudácia domu bola v roku 2013.

Záhrada domu je pomerne veľká a ponúka dostatok miesta pre možnosť zriadenia si okrasnej či úžitkovej záhrady.

Lokalita:
Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, detské ihrisko, potraviny, pošta, zástavka SAD. V neďalekej obci Lehnice je železničná stanica. Rýchlostnou cestou R7 sa dostanete za 30 min. do Bratislavy vzdialenej 25 km a 10 km do Šamorína. V rámci voľného časových aktivít sa dá využiť Thermalpark v Dunajskej Strede či Zoo Malkia park.

Ak si chcete nehnuteľnosť pozrieť bližšie a získať tak potrebnú emóciu, veľmi radi Vás prevedieme týmto priestorom v podobe osobnej prezentácie a odpovieme na všetky Vaše otázky.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Hypotekárna kalkulačka

mesačne
Mesačná splátka hypotéky

Maklér