Na predaj dvojgeneračný dom s veľkým využitím

,

8 izby
5 kupelna
300 m2
Cena: dohodou 
Stav nehnuteľnosti
 
Druh nehnuteľnosti
Počet izieb
Celková plocha
300 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE realitná kancelária ponúka na predaj 8-izbový dom rozdelený na dva 4-izbové byty.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v celom dome sú plastové okná a nová strecha.
Je vhodný na bývanie pre viacgeneračnú rodinu alebo na využitie ako investičnú príležitosť.
K domu prislúcha aj suterén s garážou. Nachádza sa tu splyňovací kotol na pevné palivo s elektronickou reguláciou, dvoje akumulačné nádrže s objemom 1000l, plynový kotol a plynový bojler.

Za domom sa nachádza záhrada s rozlohou 800m². Záhrada je esteticky upravená a vhodná na vychutnanie rannej kávy pri pohľade na zeleň. Je to ideálne miesto na odpočinok v lete keďže sa tu nachádza altánok pod ktorým môžete grilovať so svojou rodinou alebo priateľmi, krytý bazén a detské ihrisko.

Predáva sa nezariadený, je možné si ho zaradiť podľa vašich predstáv. Je napojený na všetky inžinierske siete vrátane optického internetu a káblovej TV.

Dispozícia:
Pri vstupe do domu sa ocitneme vo veľkej jedno poschodovej chodbe z ktorej sa dostaneme do suterénu a oboch bytov. Oba byty majú oddelené WC, kúpeľňu s WC, obývačku, spálňu, kuchyňu. Suterén aj byty majú samostatne rozlohu 100m². Nachádzajú sa tu aj 4 balkóny a máte veľa možností na umiestnenie krbu keďže v dome sa nachádza 7 komínov.

Dom sa nachádza v tichej lokalite, s priateľskými susedmi neďaleko centra mesta.
V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, lekáreň, obchod, škola, škôlka, pošta, pohostinstvá, športové ihrisko.

Výhody:
krytý bazén
nová strecha
detské ihrisko
veľká záhrada
tiché prostredie
optický internet

Ročné náklady : 800€ na kúrenie a ohrev vody

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak.
...

Zobraz viac Zobraz menej

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Maklér

Kontakt