Garsónka s loggiou v žiadanej lokalite v Petržalke

Fedinova, 85000 Bratislava-Petržalka, Bratislavský kraj

1 izby
34 m2
Cena: 440 €
Stav nehnuteľnosti
kompletná rekonštrukcia  
Druh nehnuteľnosti
Byty
Počet izieb
Celková plocha
34 m2 
Loggia/balkón/terasa
 
Interiér
 

Opis nehnuteľnosti

ARISE s.r.o. realitná kancelária ponúka exkluzívne na PRENÁJOM garsónku s loggiou na ulici Fedinova v Petržalke. Rozloha garsónky je 28,17 m2 + 5,25 m2 loggia. Byt sa nachádza na 11 poschodí z celkových 12 poschodí, čo zabezpečuje krásny výhľad na Bratislavu. Bytový dom má 2 zrekonštruované výťahy.

Byt je vhodný pre mladého a dynamického človeka či pár. Byt sa nachádza v lokalite plnej zelene so skvelou občianskou vybavenosťou kde budete mať všetko na dosah a taktiež ponúka priestor na rôzne športové a voľnočasové aktivity.

Byt pozostáva so vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s toaletou a veľkej miestnosti v ktorej sa nachádza kuchynský kút, sporák a chladnička. Výhodou bytu je loggia, vďaka ktorej si môžete vychutnať kávu či pohár vínka s krásnym výhľadom.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite neďaleko Chorvátskeho ramena s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta autom (10 min), MHD (autobus č. 68, 96, 99, 196) a taktiež bicyklom či kolobežkou.
Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo pod bytovým domom sa nachádzajú potraviny Moja Samoška, pošta a Zdravotné stredisko Fedinova. V okolí sa nachádzajú potraviny Kaufland, Tesco, lekáreň, reštaurácie a krčmy. Kúsok od bytu sa nachádza hrádza slúžiaca na bicyklovanie či korčuľovanie, ktorá vedie cez Rusovce a Čuňovo až do Gabčíkova. V pešej dostupnosti je tiež plaváreň, Bowling či Tenisové kurty a fitness centrá. V blízkosti sa nachádza ŽST Petržalka, škola, škôlka a k dispozícii sú tiež detské ihriská. Parkovanie je veľký benefit tejto lokality, ktorý ocení každý šofér. Zaparkujete tu bezproblémovo počas celého dňa.

Cena nájmu: 440€ mesačne.
Platí sa 1 mesačný depozit.

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak!
...

Zobraz viac Zobraz menej

Virtuálna obhliadka

Občianska vybavenosť

Doprava
Reštaurácie
Obchody
Kaviarne a bary
Kina a galerie
Fitnes centra

Maklér