Realitná kancelária ARISE | Zodpovedne a profesionálne

Chcem kúpiť/prenajať si

Nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť nie je vždy jednoduché. Naša služba „Maklér kupujúceho“ Vám pomôže nájsť nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv a prevedie Vás celým procesom kúpy bez stresu a starostí.

Maklér kupujúceho pracuje len pre Vás, zastupuje výlučne Vaše záujmy a dbá na to, aby ste si vybrali nehnuteľnosť, ktorá najviac zodpovedá Vašim požiadavkám. Vždy hľadá a upozorňuje aj na prípadné skryté vady na nehnuteľnosti, ktoré Vám v budúcnosti môžu spôsobiť nemalé problémy.

Služba „Maklér kupujúceho“ zahŕňa:

PRVÉ STRETNUTIE – poviete nám Vaše predstavy a požiadavky o Vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Povieme si kritéria, podľa ktorých maklér bude hľadať a vyberať nehnuteľnosti na potencionálne obhliadky.

PRIESKUM TRHU – maklér na základe Vašich preferencií vyhľadá pre Vás najvhodnejšie ponuky. Preskúma aj ponuky, ktoré sú častokrát ešte nezverejnené, pričom je vysoká šanca, že sa k nim dostanete ako prvý.

VÝBER NEHNUTEĽNOSTÍ – po vyfiltrovaní najvhodnejších ponúk si s Vašim maklérom prejdete nehnuteľnosti, ktoré by ste chceli reálne vidieť.

PROFESIONÁLNA OBHLIADKA – maklér za Vás dohodne termíny obhliadok, pričom Vy sa nemusíte o nič starať. Na obhliadke Vás maklér upozorní na všetky pozitíva aj negatíva danej nehnuteľnosti. Preverí celkový stav (nehnuteľnosti) po technickej aj právnej stránke.

KÚPNA CENA – „Maklér kupujúceho“ háji Vaše záujmy. A tak je to aj pri vyjednávaní čo najlepšej kúpnej ceny pre Vás.

FINANČNÉ PORADENSTVO – na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti financovania Vám poradíme a pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo iného dofinancovania.

PRÁVNY SERVIS – v spolupráci s našou advokátkou sa postaráme o vypracovanie celej zmluvnej dokumentácie.

KATASTER /„ÚRADOVAČKY“/ ÚRADY – Váš maklér je s Vami počas celého priebehu obchodu a inak to nie je ani v deň podpisu dôležitých zmlúv (záložné, kúpne zmluvy). Zabezpečí, aby doručenie jednotlivých dokumentov na kataster bolo v správnom poradí a rád za Vás vystojí niekedy nekončiaci rad na katastri, aby Vám ušetril čas.

ODOVZDANIE NEHNUTEĽNOSTI – „Maklér kupujúceho“ Vás sprevádza aj pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti a dbá na to, aby sa nehnuteľnosť odovzdala v takom stave, ako bolo dohodnuté v kúpnej zmluve. Taktiež Vám pomôže pri prepise energií a médií.

PO-OBCHODNÝ SERVIS – odovzdaním nehnuteľnosti práca „Makléra kupujúceho“ nekončí. Viete sa na neho obrátiť vždy, keď ho budete potrebovať.