Na predaj priestranny 1- izbový byt 37 m2 na Zniavskej ulici pri jazere Veľký Draždiak v Petržalke.

Na predaj priestranny 1- izbový byt 37 m2 na Zniavskej ulici pri jazere Veľký Draždiak v Petržalke.

Na predaj priestranny 1- izbový byt 37 m2 na Zniavskej ulici pri jazere Veľký Draždiak v Petržalke.

Bratislava, Region of Bratislava, Slovakia

Predaj

118,000€

  • IMG_20200619_130532
  • IMG_20200619_130149

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

1

Kúpelňa

1

Rozloha

37

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Arise ponúka na predaj priestranny 1-izbový byt bez balkóna po kompletnej rekonštrukcii v zateplenom a zrekonštruovanom panelovom bytovom dome na Zniavskej ulici. Je situovaný na 2. poschodí (celkovo 12) a ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta, skvelú orientáciu, kompletnú občiansku vybavenosť a dobré dispozičné riešenie.

BYT

1 izbový

úžitková plocha 37 m2 

orientácia: Juhovýchod

VÝHODY

výborná dopravná dostupnosť

slnečný, svetlý byt

kompletná rekonštrukcia (nizke naklady cca 90 euro|mes.)

hotová kuchynská linka

rekonštrukcia rozvodov, stupačiek

občianska vybavenosť

DISPOZÍCIA

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, kuchyni a jedálenskou časti a 1 priestrannej samostatnej nepriechodnej izby, aktuálne slúžiacej ako obyvacka a spalna. K bytu prislúcha aj pivnica v suteréne.

LOKALITA

Byt sa nachádza v bytovom dome na Znievskej ulici, ktorá poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (auto, MHD, diaľničný obchvat) a kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, zdravotné stredisko, reštaurácie, bary). Rekreáciu a šport ponúkajú blízke športoviská, hradza, Veľký Draždiak– jazero a prírodné kúpalisko v Petržalke, cyklistické trasy.

CENA

118 000 + Odmena za sprostredkovanie

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Kontakt na obhliadky: Julia Krasuliova

Tel.: +421 950 355 753

julia.krasulia@arise.sk

TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 20:00 hod. aj v SO a NE 

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. 

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. 

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak! Sme ARISE s.r.o. realitná kancelária, s databázou viac ako 2000 spokojných klientov. Sme členom Realitnej únie. Náš klient je na prvom mieste, čo si dohodneme to platí. 

Odporúčané

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti