Garsónka s modernými prvkami vhodná na investičnú príležitosť.

Garsónka s modernými prvkami vhodná na investičnú príležitosť.

Garsónka s modernými prvkami vhodná na investičnú príležitosť.

22, Betliarska, Lúky, Petržalka, Bratislava, Bratislavský kraj, 851 07, Slovenská republika

Predaj

95,000€

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

1

Kúpelňa

1

Garáž

1

Rozloha

24

Dátum kolaudácie

2011

Popis nehnuteľnosti

ARISE s.r.o. realitná kancelária ponúka na predaj apartmán – garsónku na ulici Betliarska v Petržalke. Rozloha bytu je 24m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch a do bytu sa môžete vyviesť komfortne výťahom.

Byt je ideálny pre mladého a dynamického človeka prípadne mladý pár, ktorý preferuje na jednej strane tiché a kľudné prostredie obklopené dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity a na druhej strane ma rád všetko na dosah, čo mu zaručuje vynikajúca lokalita bytu a občianska vybavenosť v okolí.
Je takisto vhodný pre človeka, ktorý by rád investoval svoje finančné prostriedky do nehnuteľnosti s potenciálom, nakoľko byt je vhodný na investičný zámer. Aktuálne sa v byte nachádza nájomca, ktorý v prípade investičného záujmu môže ostať v byte bývať aj naďalej.

Veľkou výhodou pre nového majiteľa je že nemusí vykonávať žiadne úpravy nakoľko v byte sa nachádza nábytok vyrobený na mieru a jedná sa o stavbu skolaudovanú v roku 2011.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do peknej kúpeľne spojenej s toaletou. V kúpeľni je prakticky využitý každý centimeter, nakoľko v nej nájdete sprchový kút, WC, umývadlo s úložným priestorom a aj práčku.

Charakter bytu definuje obývacia miestnosť, ktorá slúži aj ako spálňa. Milo vás prekvapí aj prakticky riešená kuchynská linka, ktorá sa v sebe ukrýva zabudované spotrebiče a aj dostatočný jedálenský priestor.
Ďalej tu nájdete rozkladací gauč na ktorom si vychutnáte nielen relax pri obľúbenom filme ale i kvalitný spánok aj po náročnejšom dni.

Ďalším z benefitov, ktorý budúci majiteľ ocení je možnosť dokúpenia garážového státia, ktoré sa nachádza priamo suteréne bytového domu, vďaka čomu máte prístup “suchou nohou“ do bytu. Komfortný vstup do podzemných garáží je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie. Cena parkovacieho státia: 9.000€. Parkovacie miesto nie je podmienkou predaja.

LOKALITA:
Byt je situovaný v príjemnej časti Petržalky v tesnej blízkosti jazera Draždiak kde si vychutnáte relax a taktiež aj vaše obľúbené športové aktivity. Lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako rôzne reštaurácie, obchody, škola, pošta, potraviny atď.

Cena bytu spolu s garážovým státím: 104.000€ – vrátane provízie RK
Cena bytu bez garážového státia: 95.000€ – vrátane provízie RK

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak!

Nehnutelnosť na mape