1 izbový byt za bezkonkurenčnú cenu pre Vás

1 izbový byt za bezkonkurenčnú cenu  pre Vás

1 izbový byt za bezkonkurenčnú cenu pre Vás

Horská, Partizánske, okres Partizánske, Trenčianský kraj, Západné Slovensko, 958 06, Slovenská republika

 

39,700€

  • 1842692_1

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

1

Kúpelňa

1

Rozloha

36

Popis nehnuteľnosti

ARISE s.r.o. realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt na Horskej ulici – sídlisko Šípok, Partizánske.

Byt o rozlohe 36,78 m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 3 poschodí z celkových 7. Pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do priestrannej veľkej izby. Z miestnosti sa prechádza do kuchyne, v ktorej sa nachádza kuchynská linka so sporákom, chladničkou s mikrovlnkou.
Byt je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi prerobiť nehnuteľnosť podľa svojich predstáv. Predáva sa čiastočne zariadený. K bytu patrí latková pivnica. Parkovanie priamo pred bytovým domom.
Nehnuteľnosť odporúčame ako výbornú investíciu vzhľadom na nízke mesačné náklady a dobrú lokalitu. Ideálne bývanie pre mladých ľudí, ktorí sa túžia osamostatniť.

Výhody:

  • kompletná občianska vybavenosť
  • výťah
  • centrum mesta vzdialené 5 min autom, 15 min pešo
  • mesačné náklady 80,-Eur vrátane energií
  • potraviny priamo pred bytovým domom.
  • milí susedia
  • výborná cena

Cena: 39.700 € – vrátane provízie RK

Túto priestrannú nehnuteľnosť si môžete pozrieť z pohodlia Vášho domova prostredníctvom online interaktívnej 3D obhliadky a v prípade záujmu aj osobne s našim maklérom, ktorý Vás rád prevedie priestormi tohto bytu.

https://lnk.sk/bikc

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak!

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti