News

Ako na kúpu nehnuteľnosti, aby prebehla bez problémov?

Pri rozhodovaní sa o kúpe auta si mnohí z nás prizvú skúseného mechanika, aby si s ním prešli rôzne otázky, ako napríklad aký je stav vozidla, jeho vzhľad, stav motora či prevodovky a pod. Nie je to totiž malá investícia. Pri kúpe nehnuteľnosti to platí obzvlášť, je to predsa jedno z najväčších životných rozhodnutí – kúpa domova, v ktorom prežijete celý život. 

Na to, aby táto kúpa bola pre vás čo najvýhodnejšia a pritom prebehla čo najrýchlejšie a bez zbytočných stresov, poskytuje realitná kancelária ARISE exkluzívnu službu Maklér kupujúceho. Ide o asistenciu makléra profesionála pri vyhľadávaní vhodnej nehnuteľnosti, ktorý vás prevedie celým procesom kúpy bytu alebo domu. Zároveň vám ušetrí čas od prezerania všetkých inzertných portálov a vyberie len tie ponuky, ktoré si s vami prejde po dôkladnej analýze požiadaviek.

Naši makléri majú vynikajúci prehľad o cenách na trhu a ponúkaných nehnuteľnostiach, často aj o takých, ktoré nie sú zverejnené. A práve vám sa môže daná ponuka páčiť a splniť vaše predstavy. Prostredníctvom ARISE a našich obchodných partnerov sa dostanete k „podpultovým” nehnuteľnostiam , ktoré sa ani nedostali na internet. 

To najdôležitejšie pre vás je však to, že náš maklér stojí na vašej strane a obhajuje vaše záujmy oproti strane predávajúceho a realitnej kancelárii, ktorá háji záujmy svojho klienta. Z našej skúsenosti pri zjednávaní ceny je v 20% výsledok zníženie ceny vybranej nehnuteľnosti.

Vybaví vám termín obhliadky, počas nej vás upozorní na dôležité detaily a nestranne uvedie klady a zápory každej nehnuteľnosti. Poradí vám tak, aby vaše očakávania a predstavy boli naplnené v čo najväčšej možnej miere. Dohodne vám lepšie podmienky, pripraví potrebné formuláre a počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti budete mať istotu, že všetko prebehne bez problémov.  

Rozsah služieb je široký a okrem spomenutého zahŕňa aj asistenciu pri preskúmaní stavu nehnuteľnosti, identifikáciu skrytých vád a nedostatkov, vybavenie úveru – financovania nehnuteľnosti, poskytnutie poradenstva a vypracovanie kúpnej zmluvy právne zastrešené našou advokátskou kanceláriou. 

Využitím služby Maklér kupujúceho si zabezpečíte to, že všetko pôjde jednoducho, v optimálnom čase a bez zbytočných prekvapení. 

Výhody: 

  • úspora času – výber vhodných nehnuteľností po detailnej analýze klientových požiadaviek, komunikácia s majiteľmi (maklérmi) 
  • dohodnutie obhliadok a obhliadky aj s naším maklérom 
  • prostredníctvom ARISE sa dostanete k „podpultovým” nehnuteľnostiam cez našich obchodných partnerov 
  • zjednávanie kúpnej ceny, v 20% je výsledok zníženie ceny
  • právne zastrešenie našou advokátskou kanceláriou 
  • posúdenie stavu nehnuteľnosti, preverenie majiteľa 
  • poradenstvo a financovanie nehnuteľnosti  

Využite výhody asistencie pri vyhľadávaní nehnuteľnosti a obráťte sa na nás. 

Tešíme sa na spoluprácu 🙂 

ARISE realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak!