Recenzia od pani Ivanky

Môžem len maximálne odporúčať, veľmi milí, ústretoví a zároveň profesionálni ľudia. Všetko ohľadom kúpy nehnuteľnosti prebehlo rýchlo a bez akýchkoľvek problémov  Ivana B. 

Recenzia od pani Moniky

V máji 2019 sme kúpili byt v Ružinove prostredníctvom pána Petreje zo spoločnosti ARISE. Po takmer roku hľadania a nie vždy dobrých skúseností s rôznymi realitnými agentami môžem povedať, že celý priebeh sprostredkovania kúpy ako aj  komunikácia s pánom Petreje bola na vysokej profesionálnej úrovni. Najviac oceňujem spoľahlivosť pána Petreje, nakoľko všetky poskytnuté informácie boli pravdivé.  Celý priebeh kúpy prebehol bezproblémovo a za to spoločnosti ARISE ďakujem.

Monika Biliková

moni.bilik@gmail.com

Recenzia od pani Janky

Realitnú kanceláriu určite odporúčam, super komunikácia, prístup, ochota, spokojnosť 100%

Jana K.

Recenzia od pani Martinky
Cez realitnú kanceláriu ARISE som realizovala predaj bytu v Bratislave. Jednanie bolo veľmi profesionálne a ústretové, všetky dohody boli dodržané, všetky pripomienky konzultované a po dohode následne zapracované do profesionálne vypracovaných dokumentov. Celý proces predaja prebehol hladko, rýchlo , jednanie bolo príjemne a transparentné. Kanceláriu jednoznačne odporúčam a ak budem potrebovať opäť sa na nich obrátim.

Pridajte svoju vlastnú skúsenosť