Slnečný 2 izbový byt s balkónom v centre

Slnečný 2 izbový byt s balkónom v centre

Slnečný 2 izbový byt s balkónom v centre

Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 95701, Slovensko

 

27,500€

  • CHODBA BN
  • kupelnaBn
  • kuchynaBN
  • Izba BN
  • obyvackaBN

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

2

Kúpelňa

1

Rozloha

57

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v centre mesta, na ulici K Nemocnici v Bánovciach nad Bebravou. Byt je v OV a nachádza sa na 2. poschodí z 3. bez výťahu v tehlovom bytovom dome. Výmera bytu je  57m2 a balkón má 2m2. K bytu patrí murovaná pivnica. Byt sa predáva ako holobyt a je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

Orientácia bytu: V (kuchyňa) – Z (obývacia izba, spálňa)

Náklady na bývanie: 100 eur / mes.

Dispozičné riešenie bytu: vstupné dvere – predsieň, vľavo je zväčšená kúpeľňa s WC,  prechádza sa chodbou do kuchyne. Z kuchyne sa vchádza do obývacej izby s balkónom a odtiaľ do spálne ( vstup do spálne môže byť aj z chodby).

V byte bola začatá rekonštrukcia – zväčšená kúpeľňa s WC, vymenená elektroinštalácia, odstránené zárubne a gamatky. V byte sú pôvodné drevené okná.

Výhody bytu – nízka cena, náklady na bývanie, centrum mesta,  dispozičné riešenie a pôvodný stav bytu, parkovanie pred bytovým domom.

V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť – potraviny sú vzdialené 50 metrov, škola, materská škola, zdravotnícke stredisko,  MHD.

Cena bytu je  27 500 eur – vrátane provízie RK.

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

ARISE s.r.o. 

Michaela Jančichová

0907741645

Katarína Kocková

0908120350

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti