Príjemný slnečný 1-izbový byt s loggiou v kľudnej lokalite

Príjemný slnečný 1-izbový byt s loggiou v kľudnej lokalite

Príjemný slnečný 1-izbový byt s loggiou v kľudnej lokalite

Rajecká, Vrakuňa, Bratislava, Region of Bratislava, 821 07, Slovakia

Predaj

92,500€

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

1

Kúpelňa

1

Rozloha

43,61

Dátum kolaudácie

1988

Popis nehnuteľnosti

ARISE realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj krásne presvetlený 1 izbový byt s loggiou v peknej časti Vrakune.

Byt je ideálny pre mladého a dynamického človeka prípadne mladý pár, ktorý má rád tiché kľudné prostredie obklopené dostatkom zelene a priestorom pre športové aktivity.

Predáva sa v podobe čiastočnej rekonštrukcie, čo dáva novému majiteľovi v budúcnosti možnosť prispôsobiť si štýl dizajn podľa vlastných predstáv.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do kúpeľne spojenej s toaletou.

Charakter bytu definuje obývacia miestnosť slúžiaca aj ako spálňa, ktorá vďaka farbe bielych stien a praktickej dispozícii vstavanej skrine so zrkadlami robí miestnosť opticky väčšou, čo vyvoláva pocit dostatočného priestranstva.

Benefitom tohto bytu je samostatná kuchyňa, v ktorej sa nachádza úložný priestor na potraviny, ktorý ocení každý, predovšetkým ženy. Priestor si tu našiel taktiež jedálenský stôl, pri ktorom viete stráviť spoločné raňajky alebo večere so svojou polovičkou.

Jednou z najväčších výhod tohto bytu je krásna loggia, kde si viete vychutnať šálku rannej kávy a pre milovníkov kvetov ponúka možnosť vytvoriť si nádherný a jedinečný priestor pre oddych po náročnom dni.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a disponuje novými výťahmi.

LOKALITA:

Byt je situovaný v kľudnej príjemnej časti Vrakune, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu rôzne obchody, škola, škôlka, pošta, detské ihriská, reštaurácie. Ak milujete prírodu a šport iba pár minút od bytu sa nachádza Vrakunský lesopark, hrádza Malého Dunaja.

VÝHODY:

  • Pekná a tichá lokalita
  • Občianska vybavenosť
  • Dostatočný priestor
  • Priestranná loggia
  • Slnečný byt
  • Zrekonštruovaný bytový dom
  • Blízkosť prírody

Cena: 92.500 €

Výmera: 43,61 m2 (interiér 37,15 m2, loggia 4,50 m2, pivnica 1,96 m2)

Náklady: 160€/mesiac (3 osoby)

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. realitná kancelária – zodpovedne, profesionálne a hlavne inak! Sme ARISE realitná kancelária, s databázou viac ako 2000 spokojných klientov. Sme členom Realitnej únie. Náš klient je na prvom mieste, čo si dohodneme to platí!

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti