Novostavba s krásnym výhľadom pri lese.

Novostavba s krásnym výhľadom pri lese.

Novostavba s krásnym výhľadom pri lese.

15421 Southwest 39th Terrace, Miami, FL 33185, USA

 

dohodou

  • 1648560_1
  • 1648560_3
  • 1648560_2
  • 1648560_5
  • 1648560_6
  • 1648560_4

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Popis nehnuteľnosti

Lokalita: Malé Uherce
Časť: Rázdolie
Celková plocha: 137,00 m2
Pozemok: 622,00 m2

Útulná novostavba je postavená na pozemku s krásnym výhľadom na obec Malé Uherce.
3-izbový rodinný dom ideálnej veľkosti sa nachádza priamo pri lese, ktorý bude poskytovať novým majiteľom neoceniteľné súkromie po ktorom túži každý.
Dom typu bungalov je perfektný pre mladé rodiny. Rozprestiera sa na pozemku dokonalej veľkosti 622 m2, ktorý zasahuje časťou do už spomínaného lesa s vôňou hríbov.
Prístup k pozemku bude vybudovaný z novej komunikácie. K hranici pozemku sú privedené novo vybudované všetky potrebné inžinierske siete (el. energia, kanalizácia, vodovod, optika).
Rodinný dom postavený s kvalitných materiálov čaká na dostavbu podľa Vašich vysnených predstáv.

Dispozícia rodinného domu:
Hlavný vstup do domu vedie cez zádverie s chodbou, za ktorou sa ocitneme v útulnej obývacej izbe so žiadanými veľkoformátovými oknami, ktoré miestnosť krásne presvetlia a zároveň umožňujú výstup na terasu s nádherným výhľadom.
Obývacia izba je spojená s kuchynskou časťou, v ktorej sa nachádza tak veľmi potrebná špajza pre každú gazdinku. Z chodby vedie vstup do spálne, detskej izby a priestrannej kúpeľne s výhľadom do blízkeho lesa.
S domom je spojený prístrešok pre auto, ktorý nový majiteľ môže premeniť na ďalšie dve plnohodnotné izby, kanceláriu, šatník a veľkú priestrannú izbu, prípadne garáž podľa presných potrieb nových majiteľov.

Dom sa dá kúpiť v dvoch verziách:
V stave holodomu za bezkonkurenčnú cenu s možnosťou dorobenia bývania podľa Vašich vysnených predstáv.
Alebo nám dáte plnú dôveru a dom Vám dokončíme my , pokiaľ si vy budete užívať voľný čas strávený s Vašimi najbližšími.
V tom prípade rodinný dom odovzdáme po úplnom dokončení s obkladmi, dlažbou, podlahami, vnútornými a vonkajšími dverami, sanitou, dokonca s oplotením pozemku z troch strán a dobudovania prístupového chodníku do domu vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením, prípadne krbovými kachľami.

Lokalita:
Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej atraktívnej lokalite s množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, potraviny, pošta, lekáreň všetko do cca 10 min pešo)
V obci Malé Bielice, vzdialenej 8 min cestou autom sa dostanete do vychýrených kúpeľov TERMÁLY Malé Bielice, kde sa môžete dokonale zrelaxovať. Približne 5 km od obce sa nachádza vodná priehrada vo Veľkých Uherciach, ideálna na oddych pri vode a dlhé prechádzky.

Suma 153 300,- eur predstavuje cenu domu po úplnom dokončení aj s pozemkom!

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Tešíme sa na obhliadku s Vami.

ARISE s.r.o.
Bc. Jana Bočkayová
0915 188 303

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti