3 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii v Partizánskom – ihneď k dispozícií

3 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii v Partizánskom – ihneď k dispozícií

3 izbový byt s loggiou po rekonštrukcii v Partizánskom – ihneď k dispozícií

Horská, Partizánske, okres Partizánske, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 958 06, Slovenská republika

Predaj

65,800€

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

3

Kúpelňa

1

Rozloha

59

Popis nehnuteľnosti

Bez nutnosti investície do renovácie, priestranná loggia a radosť z nového domova – taká je naša ponuka tohto 3 izbového bytu v Partizánskom na sídlisku Šípok,obklopenom zeleňou.

Byt (59m2) je vhodný pre každého kto hľadá útulný prerobený byt. Predáva sa nezariadený, čo dáva možnosť novému majiteľovi prispôsobiť si vybavenie, dekoráciu a miestnosti podľa svojej predstavy. Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a biele steny vo všetkých izbách vyvolávajú dojem čistoty a priestrannosti. V kuchyni Vás čaká nová moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. Z izby vhodnej na spálňu s východom na priestrannú loggiu (5 m2) si môžete ráno vychutnať šálku rannej kávy alebo sa potešiť výhľadom priamo na les. Ak preferujete oddelenú kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatným WC potešíme vás, toto byt spĺňa.

VÝHODY:
– rozsiahla rekonštrukcia,
– slnečný
– priestranná loggia,
– nízke mesačné náklady,
– pivnica v suteréne,
– veľmi slušný vchod,
– zateplený bytový dom s výťahom,
– blízka občianska vybavenosť,
– dostupnosť do mesta.

Veľkou výhodou je aj to, že byt je kúpou voľný a nový majiteľ môže spokojne bývať.

LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza na obľúbenom sídlisku Šípok, kde v okolí nájdete množstvo zelene s blízkou občianskou dostupnosťou ako sú potraviny, pošta, základná škola, materská škola, detské ihriská, MHD, reštaurácie, nákupne stredisko.

Cena: 65.800 € – vrátane provízie RK.
byt – 59 m2, loggia – 5 m2
pivnica – 3 m2

Pri záujme o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizáciu celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.


V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. zodpovedne, profesionálne a hlavne inak!

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti