Rovinatý slnečný pozemok v tichej lokalite

Rovinatý slnečný pozemok v tichej lokalite

Rovinatý slnečný pozemok v tichej lokalite

Veľké Uherce, okres Partizánske, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 958 41, Slovensko

Predaj

23,900€

  • pozemok4
  • pozemok33
  • pozemok1
  • pozemok3

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Rozloha

620

Popis nehnuteľnosti

Máme pre Vás na predaj pozemok o výmere 620m2 vo Veľkých Uherciach v chatovej oblasti Poždol.

Pozemok je v osobnom vlastníctve. Pozemok je slnečný, obdĺžnikového tvaru a v zadnej časti porastený ovocnými stromami. Je oplotený a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta.

Orientácia : východ- západ.

Pri pozemku sa nachádzajú IS – elektrika a obecný vodovod. V tejto lokalite nie je plyn. Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty, nakoľko v okolí sú novostavby a chaty celoročne obývané.  Na pozemku je dostatok miesta aj na bazén, garáž/státie pre auto, altánok a pod.

V blízkosti pozemku sa nachádza rybárska bašta a priehrada.

V obci vzdialenej cca 3 min. autom (2,5 km)  je kompletná občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácia, pošta, obecný úrad, zdravotné stredisko, základná škola, umelecká škola, škôlka. Do mesta je vzdialenosť 10 km.

VÝHODY:  slnečný, rovinatý pozemok, tichá oblasť, blízka dostupnosť do obce a do mesta, možnosť rybolovu, turistiky a rekreácie.

Cena  23.900 eur – vrátane provízie RK

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

ARISE s.r.o. 

Michaela Jančichová

0907 741 645

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *