EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom, chata v obci Horná Ves za cenu jednoizbového bytu!

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom, chata v obci Horná Ves za cenu jednoizbového bytu!

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom, chata v obci Horná Ves za cenu jednoizbového bytu!

Horná Ves, okres Prievidza, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, 972 48, Slovensko

Predaj

39,900€

  • ne_orig_430704205d6a1d83c0902-v2
  • dom hv2
  • ne_orig_430704265d6a1d844e05c-v2
  • ne_orig_430704235d6a1d8408f11-v2
  • dom hv
  • hv dom

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Izby

3

Kúpelňa

1

Rozloha

333

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o veľkosti 333 m2.
Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, prístup k domu vedie z miestnej komunikácie. Má dve podlažia, jedno obývateľné. Zastavaná plocha domu je 124,56 m2, je postavený z pálenej tehly, okrem skladu v zadnej časti domu, ktorý je vystavaný z tehly nepálenej. Stavba je čiastočne podpivničená, zastrešená sedlovou strechou so škridlou. Dom je napojený na inžinierske siete: plynovod, vodovod, elektrické vedenie (220 V, 380 V), odpad je zvedený do kanalizačnej šachty.
Vykurovanie je ústredné, ktoré zabezpečuje 4 ročný plynový kotol umiestnený kúpeľni, v kuchyni sporákom na pevné palivo. Plastové okná sú osadené v kuchyni a v kúpeľni, v ostatných izbách sa nachádzajú okná pôvodné, drevené.

Dispozícia domu:
Vstupná časť domu tvorí zádverie, z ktorého vedie vstup do chodby. Z chodby je vstup do priestrannej prednej izby, kuchyne, špajze, kúpeľne a ďalšej izby, cez ktorú sa prechádza do spálne. V zadnej časti domu je pristavený sklad, za ním sa nachádza udržiavaná záhrada.
Dom je veľmi zachovalý. Aj napriek veku, stavba nezateká, nevlhne. Nehnuteľnosť je využiteľná aj na trvalé bývanie, prípadne ako chalupa. Predáva sa aj so zariadením.

V obci Horná Ves sa obecný úrad, pošta, základná škola I. a II. stupeň, obchod s potravinami, reštaurácia.
13 km od obce sa nachádzajú termálne kúpele Malé Bielice, termálne kúpele Chalmová vzdialené 11 km, Bojnický zámok a ZOO cca 24 km, lyžiarsky vlek, priehrada.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.
V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

ARISE s.r.o.
Jana Bočkayová
0915 188 303

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti