Chcete bývať v meste a v prírode zároveň? Máme skvelý tip!

Chcete bývať v meste a v prírode zároveň? Máme skvelý tip!

Chcete bývať v meste a v prírode zároveň? Máme skvelý tip!

Malé Uherce, okres Partizánske, Trenčiansky kraj, Západné Slovensko, Slovensko

Predaj

dohodou

Ponuka ID :

 None

Share

Added to Favorite

Favorite

Print

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj posledné 2 pozemky pre stavbu rodinných domov. Pozemky sú mierne svahovité s krásnym výhľadom. Nachádzajú sa v tichom prostredí pod horou, ktorá poskytne budúcim majiteľom pocit súkromia. Pozemky sú obdĺžnikového tvaru. Prístup k pozemku bude z novej komunikácie. Inžinierske siete (el. energia, kanalizácia, vodovod, optika) budú privedené k hranici pozemku. Momentálne sú vo výstavbe.

V blízkosti pozemku sa nachádza kompletná občianska vybavenosťou (škola, škôlka, potraviny, pošta, lekáreň všetko do cca 10 min pešo).

Jednotlivé pozemky majú rozlohu 473 m2, 1322 m2, stačí si vybrať.

Klientom BEZPLATNE ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

ARISE s.r.o.
Bc. Jana Bočkayová
0915 188 303

Nehnutelnosť na mape

Podobné nehnutelnosti